Stránky o poradenství ve fitness, kulturistice, výživě a životním stylu.

ICQ: 378-806-526, E-Mail: MullerMichael@seznam.cz

Reklama

Statistika

Homepage

ilustrační foto Vážení přátelé,

jmenuji se Michael Muller, je mi 43 let. O kulturistiku a výživu spojenou s tímto sportem jsem se začal zajímat na střední škole v letech 1983-1984.

Znalosti nebylo kde čerpat, lidí znalých problému bylo málo a "svoje" tajemství nikdo na potkání nevykládal. Nezbylo než jít cestou pokus-omyl. Těžká cesta, hlavně pomalá, ale výsledky přijít musely. Naučil jsem se tzv. zdravý životní styl používat v praxi a rozumět mu.

Dnes bez většího úsilí stačím kolegům v posilovně, kteří by mohli být mými dětmi, na kole jezdím 12.000-15.000 km ročně. K lékaři chodím pro zdravotní potvrzení při nástupu do zaměstnání.

Jsem připraven a schopen pomoci i Vám všem, kteří nejste spokojeni se svou postavou, se svými stravovacími návyky a životním stylem vůbec. Jsem schopen zajistit člověku 15-18 letému jeho vysněnou postavu. Chlapci svalnatou a dívce štíhlou, vysportovanou postavu. Jsem schopen pomoci ženě ve středním věku s její "zaručenou dietou" a postavou, za jakou se nemusí stydět. Jsem schopen starší dámě dokázat, že v jejím věku život zdaleka nekončí a dá se prožít v radosti. Stejně jsem samozřejmě schopen pomoci i mužům.

Samozřejmostí je trenérská licence, ale také zkušenosti. Nepoužívám žádné zázračné metody, ani zakázané látky, ani Vás nebudu nutit nakupovat kvanta výživových doplnků. Můj přístup je individuální, podle jedince, zaměřený na krevní skupinu a na momentální psychický a duševní stav. Tuto práci dělám, protože mne baví a protože vím, že bych tuto nebo podobnou práci, tedy pomáhat lidem, dělat měl. Bohužel stejně jako před lety mně nikdo zdarma pomoci nemohl, ani já tuto práci zdarma nedělám. Orientační cena za hod. práce se pohybuje od 250,- do 500,- Kč. Jsem si vědom, že to není málo, na druhou stranu mne to váže k zodpovědnosti. Služby zahrnují sestavu jídelníčku na míru, hodiny v posilovně, na kole, rady týkající se výživy a další podle potřeby a přání zákazníka. Zdarma jsou rady ohledně psychiky a duševního přístupu k životu. Na tyto věci licenci nemám, neznamená to však jejich neznalost, spíše taková licence neexistuje. Samozřejmě tomu, kdo o tyto rady zájem neprojeví, nebudu mu je nutit a vůbec mi to nebude vadit, možná naopak. Chcete-li tedy udělat něco se svým dalším životem, neváhejte mne kontaktovat. Pokud budu vědět, že pomoci nemohu, otevřeně to řeknu. A vězte, že tohle vím vždy naprosto přesně. Michael Muller.